Lot widokowy

Festiwal Wiatru Giżycko

Przeżyj wyjątkową przygodę!

Zarezerwuj swój lot widokowy już teraz i przeżyj niezapomnianą przygodę podczas Festiwalu Wiatru Giżycko! To unikalna okazja, aby spędzić niezapomniany dzień pełen wrażeń. 

Festiwal Wiatru Giżycko

Festiwal Wiatru Giżycko, czyli druga edycja nowej lotniczej imprezy już 23 sierpnia w Giżycku!

Zjawiskowe podniebne widowisko z pokazami statków powietrznych, zorganizowane nad samą taflą jeziora Niegocin w obrębie plaży miejskiej w Giżycku, to absolutnie jedyne takie w Polsce pokazy nocne!

Wydarzenie współtworzone przez Miasto Giżycko oraz Grupę Falco, to okazja do zobaczenia znanych formacji samolotów akrobacyjnych, motoszybowców, motoparalotni, skoczków spadochronowych, wiatrakowców i innych powietrznych maszyn. Ewolucjom lotniczym towarzyszyć będzie muzyka, efekty pirotechniki, pokazy laserowe, a także koncerty, prezentacje na lądzie i wodzie, wszystko w formule plenerowego show, łączącego cztery żywioły – ziemię, wodę, powietrze i ogień! 

Akrobacje i pokazy prezentowane będą nad giżyckim nabrzeżem Niegocina. Atrakcje lądowe, koncerty, gastronomia, strefy wypoczynku znajdą się w okolicach Plaży Miejskiej. Choć sama plaża zdaje się być idealnym miejscem do obserwacji, to równie dobrze sprawdzi się molo, port Ekomarina, Wzgórze św. Brunona, jak i nabrzeże jeziora Niegocin od strony Wilkas.

Cessna 182P SP-DTQ

Nasz samolot, który zabierze Cię w lot widokowy, został wyprodukowany w największej ilości egzemplarzy na świecie. Do dnia dzisiejszego nadal pozostaje w produkcji od 1955 r. Możesz się na pewno domyśleć, jak bardzo dopracowana jest ta konstrukcja.

Dane techniczne

Najedź kursorem na zdjęcie, kliknij lewym przyciskiem, przytrzymaj i obróć w dowolnym kierunku.

Chcesz o coś zapytać?

Napisz lub zadzwoń. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.