Loty na specjalne okazje

Niezapomniane zaręczyny

w chmurach!

Bo w życiu piękne są tylko chwile!

Czy istnieje coś bardziej urzekającego niż słowa „Czy wyjdziesz za mnie?” wypowiedziane w magicznej scenerii wschodzącego lub zachodzącego słońca, unosząc się kilkaset metrów nad ziemią? Niebo, malownicze widoki, bukiet pełen pięknych kwiatów, lampka szampana – te niezapomniane chwile sprawią, że ta podróż na zawsze pozostanie w Waszej pamięci. Podniebny spacer to doskonały pomysł nie tylko na oświadczyny, randkę, ale również na romantyczny lot widokowy tylko dla dwojga czy celebrowanie rocznicy ślubu.

Oświadczyny

Każda kobieta postrzega oświadczyny jako moment, który zdarza się tylko raz w życiu. Zorganizuj dla Was nietuzinkowe oświadczyny podczas lotu. Unoszenie się w obłokach złocistej poświaty słońca jest nie tylko zaskakujące i wzruszające, ale także niezwykle oryginalne. Z tej perspektywy poczujecie się wyjątkowo. Pierścionek zaręczynowy wręczony w takich okolicznościach nabierze wyjątkowego znaczenia. 

Istnieje możliwość zamówienia wielu usług dodatkowych:

Dbamy, aby Wasz dzień był wyjątkowy

Gdy decyzja o oświadczynach już zapadnie, przychodzi czas dogranie szczegółów. Rozumiemy, że ten dzień jest wyjątkowy, dlatego wszystko ustalamy indywidualnie i  bezkompromisowo - termin i godzinę, statek powietrzny, trasę i czas lotu oraz wszelkie usługi dodatkowe.

A po zaręczynach...

wieczór kawalerski!

Wieczór Kawalerski / Panieński

Lot samolotem albo śmigłowcem będący jedną z wielu atrakcji wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego to prawdziwie zjawiskowe wydarzenie! 

A ponadto:

Polećcie na Wasz ślub

śmigłowcem!

Zwieńczeniem oświadczyn jest oczywiście ślub. Możecie zrobić to w ekstrawaganckim? stylu… lądując śmigłowcem w miejscu ceremonii. Następnie zamiast jechać autem, polećcie na wesele!

* Realizacja zależna od warunków terenowych oraz wydania zgód władzy samorządowej. Konieczne uzgodnienia z min. 3 miesięcznym wyprzedzeniem.
Tylko od marca do października.
Zależne od pogody.
Lot realizowany na zasadzie cost-sharing.

Zorganizuj wydarzenie

na naszym lądowisku

Lądowisko Ldzań, to tutaj możesz  spotkać się z przyjaciółmi i przeżyć niezapomniane chwile w chmurach. Ale to nie wszystko!

Lądowisko Ldzań znajduje się w otoczeniu pięknej zieleni, zaledwie kilometr od doliny rzeki Grabi i obszaru Natura 2000. Duża przestrzeń daje możliwość zagospodarowania jej na małe i większe spotkania „pod chmurką”. 

Nasz potencjał stwarza idealną możliwość zorganizowania niezapomnianego wydarzenia, które dodatkowo można urozmaicić lotami widokowymi dla uczestników spotkania.

Wspólnie z firmą Events4All zajmiemy się organizacją od A do Z.

Wszystko da się załatwić!

Wypożycz samolot

W naszej ofercie mamy dwa samoloty gotowe do wynajmu. Jeden z nich to wielozadaniowa Cessna 182P SP-DTQ, a drugi to Cessna U206F.

Loty widokowe

Dokąd lecimy? Zapoznaj się z różnymi opcjami i lokalizacjami lotów. Wybierz dla siebie odpowiedni czas i miejsce!

Chcesz o coś zapytać?

Napisz lub zadzwoń. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.